Technologia

Zamiatarki

i-comac-zamiatarka-cs-120-bPod określeniem zamiatarka może kryć się wiele rozmaitych urządzeń czyszczących przystosowanych do różnego rodzaju zadań i różnorodnych przestrzeni. Zamiatarką nazywana będzie zarówno zamiatarko-odśnieżarka przystosowane do dbania o wygląd przydomowego ogrodu, jak i różnorodne zamiatarki komunalne dostosowane do oczyszczania dróg, ulic, placów i wszelkich innych terenów zewnętrznych. Zamiatarki miejskie z reguły wyposażone są w specjalne szczotki, które umożliwiają dokładne wymiatanie brudu i śmieci nawet z trudnodostępnych przestrzeni znajdujących się tuż przy krawężnikach.
Wybór zamiatarki z oczywistych względów zależy głównie od potrzeb. Specjalnie z myślą o profesjonalnym i szybkim oczyszczaniu niewielkich powierzchni stworzone zostały elektryczne zamiatarki ręczne, które sprawdzają się zarówno przy oczyszczaniu wnętrza niedużego warsztatu, jak i niespecjalnie rozległych ścieżek i dziedzińców. Natomiast do większych powierzchni konieczna będzie zamiatarka spalinowa. Na rynku dostępne są zarówno zamiatarki spalinowe ręczne, jak i zamiatarki spalinowe z fotelem przeznaczonym dla operatora (jest to tzw. zamiatarka samojezdna). Te ostatnie sprawdzą się na dużych przestrzeniach zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych- do wszystkich zastosowań dobrać można odpowiedni model. Pamiętajmy jednak, że przy zamiatarkach przeznaczonych do sprzątania wnętrz zwrócić należy szczególną uwagę na głośność pracy silnika, zwłaszcza w przypadku, gdy planowane prace porządkowe odbywać się będą w godzinach użytkowania budynku.
W ofercie firmy Agapit znaleźć można wszystkie rodzaje szorowarek do zastosowań profesjonalnych.

Previous ArticleNext Article
Solidny metalowy taboret stołek zobacz https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/