Najlepsza kawa z markowego ekspresu.

Najlepsza kawa z markowego ekspresu.
Saeco – to Twój najlepszy kolega z pracy. Biurowe ekspresy do kawy Saeco, to niezawodny barista w Twoim biurze. To właśnie ten ekspres pozwoli Ci się odprężyć każdego dnia w Twojej pracy, niezależnie czy jest ona wymarzona, czy nie, to właśnie kawa z ekspresu od Saeco pozwoli Ci się poczuć nieziemsko każdego dnia. Read more

Fusy i ich drugie życie


Czy to zalane bezpośrednio wodą, czy zamoczone w filtrze od ekspresu- najczęściej lądują w koszu. Tymczasem fusy od kawy znajdują szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Jeśli więc, odwiedzając sklep z kawą, wybierasz wyłącznie kawę naturalną- przeczytaj ten artykuł.

Cebula, ryby, czosnek

Są takie produkty spożywcze, których obróbka bardzo często wiąże się z postawieniem na dłoniach nieprzyjemnych zapachów. Ich pozbycie się bywa niekiedy bardzo uciążliwe, a obecność powoduje dyskomfort. Na szczęście fusy po kawie potrafią doskonale sobie z nimi poradzić. Wystarczy nałożyć je na dłonie i delikatnie wmasować, a następnie spłukać pod bieżącą wodą, pocierając rękami o siebie, jakbyśmy trzymali w nich mydło.

Naturalny druciak do garnków

Przyklejone do garnka resztki jedzenia doprowadzają Cię do szału? Boisz się je porysować, a gąbka nie daje sobie z nimi rady? Koniecznie wypróbuj fusy. Szybko przekonasz się, że działają jak peeling na skórę. Skutecznie pomagają usunąć zanieczyszczenia, nie rysując przy tym czyszczonej powierzchni. Wystarczy wziąć je na gąbkę lub ściereczkę i kulistymi ruchami pocierać zabrudzone miejsce. Na koniec wystarczy spłukać wszystko letnią wodą i gotowe.

Naturalny lakier na rysy

Porysowane meble? Jeśli i z nimi masz kłopot, wykorzystaj fusy. Wystarczy namoczyć w nich wacik, a następnie delikatnie i powoli nanieść napar na rysę. Naturalny barwnik zawarty w kawie skutecznie je zatuszuje.
Picie naturalnej kawy może być nie tylko przyjemne, ale również bardzo pożyteczne. Jeśli nauczysz się wykorzystywać fusy, jej zakup zawsze będzie dobrą inwestycją.

gazowe paleniska tarasowe stoły taras oświetlenie solarne na taras