Dom i wnetrze

Przechowywanie w mieszkaniach – dodatkowe skrytki!

Przechowywanie w mieszkaniach staje się problematyczne wraz z czasem – im więcej przedmiotów gromadzimy w naszych mieszkaniach, tym z większym trudem zaczynamy znajdować miejsce na kolejne rzeczy. Oczywiście z pomocą przychodzą nam komody, szafy, regały i inne. Ich pojemność jest jednak ograniczona. Jak stworzyć dodatkowe miejsca do przechowywania? Z pomocą przychodzą nam projektanci mebli, którzy proponują nowe rozwiązania!

Meble do przechowywania – szuflady w łóżkach, pufy otwierane

Jednym z powszechnie stosowanych rozwiązań jest wykorzystanie mebli z dodatkowymi skrytkami. Mowa tu głównie o łóżkach z szufladami oraz pufkach. Łóżka posiadające wewnętrzne komory to idealne rozwiązanie w mieszkaniach. W ich wnętrzu znajdzie się miejsce na pościel, ale także ubrania sezonowe czy inne przedmioty. Pufy otwierane pełnią podwójną rolę – ich obecność w mieszkaniach pozwala ana posadzenie niespodziewanych gości. W ich wnętrzu z powodzeniem możemy schować ładowarki, kable – rzeczy potrzebne okazjonalne. Szeroki wybór puf otwieranych sprawia, że każdy znajdzie model idealny do swojego mieszkania.
Przechowywać z głową można również wewnątrz szaf. W tym celu konieczne jest wykorzystanie podwieszanych półek z materiałów czy też plastikowych pudełek z pokrywkami.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz wiecje https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/