Ciekawe

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych – nowoczesne metody nauki

Do niedawna jedynymi sposobami na podnoszenie kwalifikacji zawodowych było uczestniczenie w szkoleniach organizowanych przez naszego pracodawcę czy tez zapisywanie się na – zazwyczaj – płatne kursy doszkalające z konkretnych dziedzin. W drugim przypadku najczęściej organizowane były one w placówkach kształcenia ustawicznego dla dorosłych.
cup-of-coffee-1280537_1280
Takie placówki oferują jednak zazwyczaj zajęcia związane z zawodami technicznymi – panowie wybierają kierunki związane z mechaniką, panie mają do wyboru podstawowe kursy komputerowe lub też zajęcia obejmujące podstawową opiekę medyczną, np. na kierunku higienistki środowiskowej.
Obecnie pojawiły się różnorodne alternatywy, wśród nich: kształcenie w sieci. Jak to działa?

Platformy e-learningowe dla każdego

Współcześnie większość młodych Polaków korzysta z sieci internetowej – towarzyszy nam ona w domach, w szkole, w pracy. Nie jest więc dziwne, że i tutaj pojawiła się możliwość rozszerzania swoich umiejętności, skierowana przede wszystkim dla pracowników korporacji, firm marketingowych, ale i agencji kreatywnych. Nowoczesne platformy internetowe takie jak CGWisdom oferują szkolenia z zakresu poznania i efektywnego wykorzystywania programów komputerowych, związanych  projektowaniem graficznym, systemami tworzenia gier komputerowych i wieloma innymi. Jak działają platformy internetowe?

Kto może skorzystać?

Z możliwości platformy korzystać mogą jedynie zalogowani użytkownicy – rejestracja trwa chwilę i wymaga od nas autoryzacji. Wraz z chwilą stania się pełnoprawnym użytkownikiem możemy zacząć wybierać wśród interesujących nas materiałów wideo te, które uznamy za istotne dla nas. Kolejne dodajemy je do wirtualnego koszyka – tak samo jak podczas internetowych zakupów. Wraz z chwilą zaksięgowania pieniędzy materiały wideo przypisywane są do naszego konta użytkownika.

Previous ArticleNext Article
https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ zobacz