Zdrowie i uroda

Pedicure hybrydowy. Twój sposób na piękne stopy.

feet-601700_640Zadbane stopy i pięknie pomalowane u nich paznokcie to gwarancja zdrowego, świeżego wyglądu i świetnego samopoczucia. Dlatego warto zatroszczyć się o nie także poza sezonem letnim. Choć to wtedy nasze stopy są najczęściej eksponowane, piękny, estetyczny wygląd można zapewnić sobie przez okrągły rok.
Z pomocą przychodzi nam tutaj Instytut Luisa www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-stopy/ w którym wykonać możemy pedicure hybrydowy, dzięki któremu uzyskamy efekt idealnych, naturalnych i zdrowych paznokci, niezależnie od pory roku. Już jedna wizyta w salonie kosmetycznym wystarczy, żeby odmienić ich wygląd nawet na dwa, trzy tygodnie.
Na czym polega zabieg?
Pedicure hybrydowy w swojej pierwszej fazie przypomina tradycyjny pedicure. Płytka paznokcia jest wówczas odpowiednio piłowana i oczyszczana, zostaje nadany jej pożądany przez klientkę kształt, a nachodzące na płytkę skórki są delikatnie usuwane. Następnie na paznokcie nakładana jest odpowiednia baza.
Kolejnym etapem jest nałożenie emalii hybrydowej, łączącej w sobie najlepsze cechy klasycznego lakieru oraz specjalnego żelu. Ulepszona formuła sprawia, że efekt jest trwalszy, a paznokcie wyglądają zdrowiej. Aby dodatkowo je wzmocnić, na płytkę paznokciową aplikowany jest także utwardzacz, którego działanie uaktywnia się pod wpływem lampy UV.
Także proces usunięcia lakieru hybrydowego jest tutaj niewymagający – podczas następnej wizyty w salonie jest on zmywany za pomocą przeznaczonego to tego preparatu – szybko, bezinwazyjnie i bezboleśnie.
Zalety zabiegu
Pedicure hybrydowy to przede wszystkim wygoda. Pozwala uzyskać rezultat, do jakiego próżno dążyłybyśmy we własnych domach. Jedynie zastosowanie najwyższej jakości preparatów oraz lamp UV daje satysfakcjonujący efekt, zdolny utrzymać się nawet przez okres wspomnianych kilku tygodni. Ale na tym nie koniec. Jakie zatem są inne zalety zabiegu?

  • jest szybki i w pełni komfortowy;
  • nie wymaga od klientek wcześniejszego przygotowania;
  • daje długotrwały efekt, przewyższający możliwości zwykłych lakierów do paznokci;
  • pozwala uzyskać upragniony kolor i najwyższy połysk;
  • zapewnia większą odporność lakieru na odpryskiwanie i ścieranie;
  • jest bezinwazyjny i nieszkodliwy, a kosmetyki używane do jego wykonania są hipoalergiczne i zupełnie bezpieczne.

Kiedy warto wykonać zabieg?
Pedicure hybrydowy sprawdza się idealnie zwłaszcza w miesiącach ciepłych, kiedy nasze stopy wystawione są na częstą ekspozycję. Bez względu na to, czy szykujemy się na wakacyjny wyjazd, czy zwyczajnie odsłaniamy stopy w sandałach, warto zadbać o ich świeży, naturalny wygląd. Przeszkodzić nam w tym może zrogowaciały naskórek, szorstka i sucha skóra, uszkodzona płytka paznokci czy nierówny ich kształt. Dlatego sugerujemy, aby o paznokcie dbać przez okrągły rok, zapewniając im opiekę, na jaką zasługują. O ile pielęgnacja w domu może wydawać się skomplikowana i czasochłonna, o tyle regularne wizyty w salonie kosmetycznym pomogą nam utrzymać nasze stopy w jak najlepszej formie przez okrągły rok. Dlatego proponujemy naszym klientkom pedicure hybrydowy niezależnie od trwającego właśnie sezonu.

Previous ArticleNext Article
https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ zobacz zobacz