Biznes

Otwórz drzwi do magicznego świata gier komputerowych


Tworzenie wirtualnej rzeczywistości gier komputerowych jest pasjonującym wyzwaniem. Żeby stać się kreatorem świata gier, nie musisz kończyć specjalistycznych studiów. Wystarczy, że będziesz szkolił swoje umiejętności podczas fachowego kursu. Poznaj najlepszą opcję i daj upust swojej kreatywności!

Blender – fachowy kurs w twoim domu

Kurs obsługi profesjonalnego programu Blender kierowany jest zarówno dla osób początkujących, które szukają solidnej bazy, jak i tych, które już dawno postawiły pierwsze kroki na ścieżce graficznej kariery. Na stronie cgwisdom.pl/kursy-wideo/blender dostępne są dwie wersje kursów: tworzenie modeli do gier oraz tworzenie modeli 3D do gier – tarcza. Oba kursy składają się z cyklu filmów wideo, w których fachowiec w dziedzinie grafiki od podszewki zademonstruje działanie programu.

Tworzenie modeli 3D do gier – Tarcza

Podczas pierwszego szkolenia poznasz tajniki powstawania modelu tarczy stworzonego specjalnie do gier przy pomocy programów takich jak Blender, Zbrush, Substance Painter oraz Marmoset Toolbag. Materiał wideo wzbogacony o profesjonalny komentarz przeprowadzi nas przez wszystkie etapu, począwszy od modelowania base-mesha, aż po finalną prezentację modelu z użyciem programu Marmoset Toolbag 3.

Tworzenie modeli do gier

Drugi kurs z serii Blender pokazuje, jak powstaje model kasy, która może być wykorzystana w silnikach do gier. W materiałach zostały poruszone zagadnienia takie jak na przykład modelowanie w programie Blender, tworzenie base-mesh i modelu Lowpoly, poprawne wykonanie UV Mapping, bake’owanie tekstur i wiele innych ciekawostek. Wygodna forma kursu pozwala na zdobycie cennych umiejętności, rozwój kreatywności i pogłębienie zawodowych kwalifikacji.

Previous ArticleNext Article