Ciekawe

Ogród w Twoim stylu


Wyposażenie ogrodów przeważnie przybiera tę samą formę – obok dużego, drewnianego stołu układamy krzesła wykonane z tego samego materiału i o tej samej barwie. Jeśli dbasz o wnętrze Twojego domu, starannie dobierasz wszystkie elementy kompozycji składającej się na idealną całość, dlaczego z ogrodem miałoby być inaczej? Ogród to wizytówka domu, która bardzo wiele mówi o gospodarzach. Stylowe meble ogrodowe mogą skutecznie odmienić przestrzeń i nadać jej blasku.

Minimalistyczna elegancja

Miłośnicy modnego stylu minimalistycznego, który od wielu sezonów nie schodzi z wzorniczego piedestału, będą zachwyceni designerskimi rozwiązaniami mebli z technorattanu. Moda na meble z niezastąpionego tworzywa spowodowała, że na rynku możemy obserwować prawdziwy wysp różnorodnych modeli, począwszy od prostych krzeseł, aż po fantazyjne zestawy wypoczynkowe, które designem i wygodą nie ustępują najlepszym salonowym kompletom. Meble ogrodowe z syntetycznej wersji naturalnego surowca zachwycają nie tylko modnym wyglądem, ale przede wszystkim trwałością. Odporne na działanie wilgoci, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur mogą przezimować sezon na zewnątrz, bez szkody dla struktury materiału.

Zwrot ku naturze

W opozycji do chłodnego minimalizmu stoi nieskrępowana natura. Zestawy mebli ogrodowych z rattanu to ukłon w stronę tego, co pierwotne i czyste. Naturalna konstrukcja wyplatana w całości ręcznie jest wyjątkowym i unikatowym efektem pracy ludzi, dla których tworzenie mebli to pasja i sposób na życie. Nowoczesne modele krzeseł czy foteli z naturalnego rattanu zaskakująco łączą w sobie nowoczesną prostotę i naturalne materiały.  Zderzenie dwóch skrajności zaowocowało powstaniem oryginalnych kolekcji przykuwających wzrok w zachwycie.

Previous ArticleNext Article