Dom i wnetrze

Modna jadalnia


Jadalnia jest w każdym mieszkaniu miejscem szczególnym. Wspólne spotkania przy stole nie tylko służą spożywaniu posiłków, ale przede wszystkim stwarzają okazję do rozmowy z domownikami, pozwalają cieszyć się swoim towarzystwem i na chwilę oderwać od problemów przy kawie i domowym cieście. Wszystkim tym, którzy chcą stworzyć w swoim domu wyjątkową jadalnię, podpowiadamy, jakie meble są teraz na czasie!

Artystyczny misz-masz

Mocnym trendem widocznym w pracach dobrych designerów jest zestawianie ze sobą mebli, które pozornie do siebie nie pasują. Komponując ze sobą krzesła obite materiałem w różnych kolorach, w ciekawy sposób ożywisz wnętrze. Ważne jednak, żeby zestawione ze sobą krzesła zaprojektowane były w podobnym stylu (na przykład skandynawskim). Wielokolorowe siedziska będą harmonijnie komponować się z przezroczystym lub białym stołem.

Surowe drewno w roli głównej

Moda na przełamywanie chłodu nowoczesnych kompozycji naturalnymi materiałami trwa w najlepsze. Miłośników designu z pewnością zainteresują stoły wykonane z litego drewna. W niezależnych pracowniach meblarskich znajdziesz modele z blatem przypominającym kawałek surowego, nieobrobionego drewna. Surowe, masywne blaty najczęściej osadzone są na metalowych, czarnych nogach, które dodają projektowi lekkości i nieco industrialnego rysu.

Klasyka zawsze w modzie

Obok zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów są pewne kanony, które nigdy się nie dezaktualizują. Właśnie do takiej ponadczasowej mody zaliczyć możemy drewniane stoły z okrągłym blatem i proste krzesła. Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu stylowe centrum rodzinnych spotkań, sprawdź kolekcję mebli Forte. W rozbudowanej ofercie znajdziesz szeroki wybór klasycznych mebli, które nadadzą niepowtarzalny smak każdemu posiłkowi.

Previous ArticleNext Article
https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ zobacz wiecje