Ciekawe

Kursy na platformach e-learningowych

Korzystanie z kursów na platformach e-learningowych staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Wpływ ma na to olbrzymia dostępność tego typu rozwiązań oraz konkurencyjne ceny. To jednak nie wszystkie zalety. Co warto wiedzieć o szkoleniach drogą internetową? Czy są drogie? Jakie możliwości przysługują kursantom?
Kursy na platformach e-learningowych
Kursy e-learningowe dotyczą zazwyczaj programowania lub też projektowania graficznego. Administratorzy platform dbają o to, aby prezentowany i udostępniany materiał był nowy i oryginalny. Najczęściej udostępniane kursy to: kurs sketchup, kurs Ilustratora, kurs Photoshopa i wiele innych. Największą zaletą tego rodzaju usługi jest fakt, że aby odbyć kurs nie musimy ruszać się z ulubionego fotela w naszej sypialni czy w biurze. Kursy prowadzone są drogą on-line, co z pewnością oszczędza wiele czasu.

Rejestracja i korzystanie z serwisu

Jak wygląda proces logowania się i korzystania z zasobów platformy? Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja oraz podanie swoich danych. Jest to dla serwisu zabezpieczenie przed nielegalnym wykorzystywaniem i udostępnianych materiałów. Po utworzeniu konta od razu możemy przystąpić do kupowania interesujących nas kursów. Produkt dodajemy do wirtualnego koszyka, płacimy. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty wybrane kursy dodawane są do naszych kont i możemy z nich korzystać bezterminowo. Co ważne: zakupione kursy mogą być przez użytkowników ściągane na prywatne dyski i wykorzystywane do własnych celów w domu. Niedozwolone jest jednak ich kopiowanie i rozpowszechnianie.
Korzystanie z platform e-learningowych staje się coraz popularniejsze w Polsce – wynika to głównie z chęci samokształcenia, jak i szerokiej dostępności ciekawych materiałów szkoleniowych. Okazuje się również, że platformy oferują swoje produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz wiecje https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/