Dom i wnetrze

Kotły gazowe

Piec kondensacyjny z grzejnikami, w zasadzie jest on wybierany najczęściej. Zaprojektowanie instalacji o niższych parametrach często wiąże się z zakupem znacznie większych grzejników. Generalnie rzecz ujmując wówczas koszt inwestycji będzie większy, trzeba dobrze przekalkulować, czy będzie on opłacalny.
kominek salonKondensacja w kotle będzie odbywała się przez cały sezon grzewczy. W Polsce, przy obecnych warunkach cenowych, niestety nie zwróci się taki koszt. Wynika to z tego, że w instalacjach posiadających temperaturę nie przekraczającą 75 stopni Celsjusza, a właśnie takie kotły gazowe niekondensacyjne obecnie się projektuje, kondensacja będzie zachodziła przez ponad 90 procent czasu, przez wzgląd na utrzymanie w kotle niskiej temperatury.
Jednakże, w czasie ostrych mrozów, kocioł kondensacyjny jest w stanie zasilić instalację wodną o temperaturze tak samo wysokiej jak kotły gazowe niekondensacyjne.
Kotły gazowe niekondensacyjne można znaleźć w sklepie zawszecieplo.pl, każdy klient na pewno znajdzie dla swojego domu idealne rozwiązanie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia montażu gratis na Śląsku.

Previous ArticleNext Article
ochranný obal na záhradný nábytok pozycjonowanie poradnik veľký slnečník na terasu