Ciekawe

Jak zorganizować oprawę fotograficzną ślubu – czym się kierować

Nie ma recepty na doskonały reportaż ślubny, szkoda bo chwila jest niepowtarzalna i należy tutaj dobrze wybrać fotografa. Pod uwagę należy wziąć fakt, że oferta jest bardzo szeroka i wybór fotografów ich stylów i cen za które pracuję jest bardzo zróżnicowany.

 

Z natłoku ofert fotografów warto wybierać tych których zdjęcia najbardziej nam odpowiadają, a także dobrze się z nimi rozmawia. Porozumienie klienta z fotografem jest najbardziej istotną rzeczą podczas całego wesela. Artysta musi czuć atmosferę, wczuć się w klimat imprezy i dokładnie skorzystać ze wszystkich detali otaczającego świata. Równie istotne będzie wykorzystanie pory roku, w której bierzemy ślub.

 

Światło ma kluczowe znaczenie w oddawaniu atmosfery wesela na zdjęciach. Dobrze jest nawet skonsultować nasza dekoracje z fotografem który ma często bardzo wysokie wyczucie estetyczne jest w stanie doradzić komponowanie detali

 

Oferta fotograficzna z reguły składa się z kilkuset zdjęć – minimum 300, a nawet 600. Ceny nie są niskie bo w ich ramach mamy obróbkę wszystkich zdjęć, z reguły dwóch miejsc (w tym sesji poślubnej plenerowej). Otrzymujemy album, czasem też miejsce na dysku ze zdjęciami do pobrania. Nowoczesne są obecnie zdjęcia z drona – chociaż bardzo kosztowny i dron występuje raptem przez kilka minut.

 

Niektórzy artyści z połączenia zdjęć tworzą kolaż z podkładem muzycznym – są tacy którzy nagrywają to filmem ślubnym, naszym zdaniem film powinien być kamerowany.

 

Dobry fotograf ślubny w trójmieście to Folove. Polecamy te zdjęcia z uwagi na wyczucie chwili, i bogate oddawanie emocji. Bo przecież chodzi o zachowanie emocji z wesela.

 

 

 

Previous ArticleNext Article
Industrialny bukowy stolik nocny z półką Industrialna półka typu loft do łazienki zobacz wiecej