Ciekawe

Jak sobie ułatwić życie?

jak ułatwić sobie życie?Jak ułatwić sobie życie, czyli kilka słów o tym jak zorganizować sobie dzień, żeby mieć czas na wszystko. Poniżej możecie zapoznać się z moimi sposobami na poprawienie organizacji pracy.

Po pierwsze plan

Brzmi jak banał, prawda? Prawda jest jednak taka, że dobrze skonstruowany plan pomaga w oswojeniu codziennych obowiązków. Jako mojego podstawowego kalendarza w smartfonie używam SolCalendar. Naprawdę ułatwia życie, a przy okazji ładnie wygląda. Istnieje też dość sporo możliwości personalizacji.

Po drugie trzymanie się planu

Nie ma że boli, jak trzeba to trzeba. Nie ma sensu odwlekać. Zresztą dlaczego tak chętnie oddajemy się prokrastynacji opisał niedawno Greatist. Naprawdę warto przeczytać – Greatist – How to Stop Procrastinating – i zrozumieć, dlaczego łatwiej nam coś odkładać niż zrobić od razu. A przy okazji dowiedzieć się, jak sobie z odkładaniem na świętego nigdy poradzić.

Po trzecie ułatwianie sobie życia

Mamy tyle możliwości, żyjemy w mobilnym świecie, a jednak wciąż wykonujemy niektóre czynności po staremu, nawet się nad tym nie zastanawiając. Korzystaj z ułatwień, które oferuje technologia. Kupuj przez Internet, nie marnuj czasu na chodzenie po sklepach. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach w sieci można kupić naprawdę wszystko. Ostatnio przekonałam się nawet, że i doładowania telefonu można kupić za pośrednictwem sieci. I nie mam tu na myśli doładowań przez strony operatora, ale bardzo ciekawy, mimo że młodziutki, portal – TopUP.center – doładowania telefonów. Przy zintegrowaniu swojego profilu z kontem na Facebooku telefon można doładować sporo taniej – w zależności od kwoty doładowania.

Po czwarte znalezienie czasu na odpoczynek

Tak. Obowiązki obowiązkami, ale trzeba dla własnego zdrowia psychicznego znaleźć chwilę oddechu. Zapewnić sobie ten czas, w którym nic nas nie rozprasza, a my możemy oddać się tylko temu, co sprawia nam przyjemność. Co to będzie dla was, nie wiem. Dla mnie to praca w ogrodzie.

Previous ArticleNext Article
https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://codilab.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/