Zdrowie i uroda

Idealna sukienka dla gruszki

blouse-792803_1280(1)Lato już w pełni, więc najwyższy czas się dowiedzieć, jak dobrać sukienkę do swojego typu figury.
Każda kobieta jest inna i każda jest na swój wyjątkowy sposób piękna. I bardzo dobrze, świat byłby nudny, gdybyśmy wszyscy byli odlani z jednej formy. Nawet osoby o okrąglejszych kształtach mogą wyglądać zjawiskowo, bo sukienki dla puszystych – uszyte właśnie z myślą o paniach, które mają problemy z dodatkowymi kilogramami, to już nie są bezkształtne worki, jakie kiedyś widywało się na ulicach.

Czym charakteryzuje się figura gruszki?

Gruszka to typ figury, który najczęściej widać na naszych ulicach. Bywa także nazywana typem sylwetki A – ze względu na to, że kształtem przypomina właśnie tę literę. Jak wygląda kobieta, która charakteryzuje się tym typem figury? Gruszka to przede wszystkim szerokie biodra i krągłe uda, jej talia jest wyraźnie zarysowana, a ramiona wąskie.

Jaka sukienka będzie idealna dla gruszki?

Gruszki powinny wybierać sukienki, które optycznie zniwelują różnicę w proporcjach pomiędzy szerokimi biodrami i wąskimi ramionami, a równocześnie podkreślać swoją wyjątkowo atrakcyjną talię i smukłe łydki. Gruszka bardzo często ma także niewielki biust, więc go również warto odrobinę uwypuklić. Jak to zrobić?
Świetnym sposobem na optyczne poszerzenie wąskich bioder są szerokie rękawy, marszczenia i klapy. Również dekolt łódkowy pomoże nam uwydatnić górną część ciała. Talię możemy podkreślić, decydując się na sukienki z wysokim stanem albo na przewiązując się paskiem lub szarfę. Jeśli chodzi o biodra, lepiej unikać wzorzystych tkanin i podstawić na gładkie materiały, które zbytnio nie opinają sylwetki.

Previous ArticleNext Article
Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem lectivemx.com zobacz wiecje