Dom i wnetrze

Funkcjonalne altanki nowoczesne

Jak stworzyć miejsce wypoczynkowe blisko domu, aby przestrzeń ta zachęcała nas do relaksu wszystkich domowników? Poza wygodnymi meblami ogrodowymi wybierzmy też altanki nowoczesne, które pozwolą wydzielić przestrzeń wypoczynkową i skutecznie ochronią nas przed słońcem. Jakie rozwiązania proponują nam topowi producenci?

Altanki nowoczesne dopasowane do potrzeb

Altanki nowoczesne to świetna alternatywa dla klasycznych parasoli – konstrukcje takie sprawdzą się przede wszystkim w ogrodach nowoczesnych, ale i przestrzeniach aranżowanych na styl skandynawski czy minimalistyczny. Projektanci proponują nam zwarte, modułowe konstrukcje, które sprawią, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie znacznie przyjemniejsza. Altanki nowoczesne to również prosty sposób na wyróżnienie naszego tarasu czy ogrodu na tle innych: konstrukcja taka z pewnością przyciągnie wzrok i poprawi estetykę otoczenia. Pod altanką ustawmy wybrane meble – może być to rozbudowany komplet wypoczynkowy, jak również niewielki zestaw kawowy.

Jak konstruowane są altanki nowoczesne?

Altanki nowoczesne to konstrukcje doskonale sprawdzające się w naszych warunkach atmosferycznych. Konstrukcja składa się z elementów aluminiowych modułowych, przez co jej wznoszenie nie sprawia problemów. Zastosowanie aluminium malowanego proszkowo pozwoliło na zabezpieczenie struktury przed działaniem wilgoci i korozji. Dach altanki tworzą listwy aluminiowe, które mogą obracać się wokół własnej osi – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl. Dzięki ruchomym listwom sami decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod altanę. Całkowicie zamykając dach możemy być pewni, że ochroni nas on zarówno przed słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Pergolę uzupełnijmy o rolety boczne i frontowe, które odgrodzą nas od spojrzeń sąsiadów i przechodniów.

Previous ArticleNext Article
https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://beesafe.pl/porady/historia-pojazdu-po-numerze-rejestracyjnym/ https://beesafe.pl/porady/co-grozi-za-przeglad-samochodu-po-terminie/