Dom i wnetrze

Eleganckie zestawy mebli tarasowych dla każdego

Jak zmienić zwykły taras w miejsce wyjątkowe, które przyciąga nas i zachęca do odpoczynku? Wśród licznych propozycji warto skorzystać z gotowych aranżacji oferowanych przez producentów mebli ogrodowych. Ich ciekawe propozycje bez trudu skopiujemy do naszej przestrzeni tarasowej i będziemy mogli cieszyć się wyjątkową atmosferą. Od czego zacząć?

Zastanów się, czego potrzebujesz!

Pierwszym krokiem do aranżacji tarasu powinno być określenie naszych potrzeb. Zastanówmy się, czy taras ma być miejscem dedykowanym do odpoczynku, pracy, a może podawania posiłków? Warto także określić ilość miejsca, którym dysponujemy: na niewielkich tarasach nie postawimy obszernej kanapy narożnej, konieczne będzie stworzenie niewielkiego zestawu kawowego. Na szczęście piękne meble dopasowane do potrzeb każdego znajdziemy u producentów!

Zestaw mebli tarasowych z technorattanu

Wśród rekomendowanych mebli króluje zestaw mebli tarasowych z technorattanu. Znany jest on w Polsce od dawna, jednak w ostatnich latach został on odświeżony i zaprezentowany w nowej odsłonie. Nowoczesne meble technorattanowe zaskakują wspaniałą linią, funkcjonalnością, możliwością łączenia różnych elementów z jednej kolekcji. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się obszerne sofy technorattanowe, stoliki kawowe, wygodne i stabilne krzesła i fotele z technorattanu. Stelaże tych mebli wykonywane są z malowanego proszkowo aluminium, które zabezpieczono przed działanie wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Zastosowanie aluminium pozwoliło również na znaczne obniżenie wagi mebla, przez co podnoszenie krzeseł czy foteli nie sprawia problemów. Włókno technorattanowe posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłodnie brudu i wilgoci, a czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia kłopotu.

Previous ArticleNext Article