Dom i wnetrze

Eleganckie fotele w domu – zapewnij sobie komfort!

Fotele coraz częściej stanowią centralne miejsce w salonach, sypialniach czy domowych biblioteczkach – kojarzone są z wysoką wygodą, komfortem oraz nierzadko: z oryginalnym designem. Współcześnie fotele wracają do łask i są chętnie zestawiane z innymi meblami, niekoniecznie z tej samej serii. Jak przy pomocy fotela stworzyć nietuzinkowe i modne wnętrze? Inspiracji na oryginalne fotele możemy szukać w pismach wnętrzarskich oraz portalach poświęconych dekorowaniu wnętrz.

Wygodnie i komfortowo!

Z pewnością najmodniejsze są obecnie fotele wzorowane na stylistyce przełomu XIX i XX wieku. Posiadają one wysokie oparcia oraz podłokietniki, a całość obita jest miękkim materiałem w jednolitym kolorze. Takie fotele doskonale sprawdzają się kiedy pragniemy wygodnie oglądać telewizję czy tez czytać książkę. Fotele takie możemy także łączyć z prostymi sofami w stonowanym kolorze – wspólnie stworzą idealny duet! Wygodne fotele z pewnością zajmują nieco miejsca, jednak posiadając nieco więcej przestrzeni powinniśmy zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.
Fotele mogą być również dodatkowo pikowane czy ozdabiane oryginalnymi elementami. Fotele z kołatką z pewnością uzupełnią każdy salon i nadadzą mu wyjątkowego wyglądu.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
yviewphoto.com Industrialna półka typu loft do łazienki eshaphotography.com