Ciekawe

Damskie bryczesy


Odzież sportowa powinna przede wszystkim zapewniać komfort. Musi być dostosowana do specyfiki danej aktywności fizycznej. Ważna jest też estetyka, zwłaszcza w przypadku jazdy konnej. Strój powinien być wygodny i ładny. Współcześni producenci odzieży do jazdy konnej starają się łączyć te dwa aspekty. Proponują oddychające koszulki, wykonane z nowoczesnej dzianiny. Wiatroszczelne i nieprzemakalne bluzy. No i oczywiście doskonałe bryczesy.

Bryczesy dopasowane do sylwetki

Wybierając bryczesy, należy sugerować się indywidulnymi preferencjami – trzeba dopasować je do własnej sylwetki. Postępujmy trochę podobnie jak w przypadku kupowania zwykłych spodni, pamiętając jednocześnie o specjalnym przeznaczeniu bryczesów. Zdecydujmy się na te, które najlepiej na nas leżą.
Z pewnością panie o nieco krąglejszych kształtach lepiej zaprezentują się i poczują w bryczesach z wysokim stanem. Ale do wyboru mamy także bryczesy biodrówki.

Komfort jazdy

Kiedy znaleźliśmy bryczesy, które idealnie do nas pasują, sprawdźmy, czy zapewniają one komfortową jazdę konną. Ważne, żeby bryczesy gwarantowały swobodę ruchów podczas treningu. Użycie nowoczesnych materiałów elastycznych najwyższej jakości sprawia, że komfort jazdy znacznie wzrasta. Bryczesy powinny zapewniać dobrą przyczepność do siodła.

Wygodnie, ale też modnie

Podczas zwykłego treningu możemy nie tylko cieszyć się jazdą konną, ale także naszym wyglądem. Wyglądajmy elegancko albo nawet ekstrawagancko.
Bryczesy z nadrukiem marmurkowym. Bryczesy imitujące dżinsy. Bryczesy z cyrkoniowymi motywami. Z przeszyciami w kontrastowych kolorach. Bryczesy amarantowe, zielone, cytrynowe. Z efektownymi kieszonkami.
Wszystkie te cechy praktyczne i estetyczne łączą ekskluzywne bryczesy Pikeur. To ubrania z najwyższej półki, zapewniające komfort jazdy i świetny wygląd.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje zobacz zobacz