Ciekawe

Czym są pożyczki dla firm bez BIK?

notebook-660559_1280Najczęstszą przeszkodą w rozwoju firmy jest brak środków finansowych na dalsze inwestycje. Pomocy można szukać w firmach pozabankowych, które bardzo często posiadają w swojej ofercie pożyczki dla firm bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej.

Jakie są warunki udzielenia pożyczki bez BIK?

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o przyznaniu pożyczki oraz o jej wysokości jest sytuacja wnioskodawcy. Dodatkowo im dłużej firma znajduje się na rynku tym są większe szanse na pożyczenie wyższej kwoty. Okres kredytowania jest dostosowywany do wysokości danej pożyczki, a każdy klient jest traktowany indywidualnie.
Koszty związane z pożyczką można wpisać w koszty prowadzonej działalności, a dzięki dostępnym ubezpieczeniom, pożyczkobiorca może zabezpieczyć spłatę pożyczki. Ponadto taką pożyczkę można przeznaczyć na różne cele związane z działalnością.
Pieniądze z tego rodzaju pożyczki można otrzymać w ciągu 24 godzin, należy jednak zwrócić uwagę na jej wysokie koszty oprocentowania, prowizji oraz opłat administracyjnych.

Co w przypadku odmowy?

W przypadku wystąpienia braku zdolności kredytowej, można skorzystać z oferty pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, samochodu lub poręczenia osoby trzeciej.
Sprawdź: pożyczki dla firm bez BIK.
 
 
 
 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/psychotesty-dla-kierowcow/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://beesafe.pl/porady/najtansze-ubezpieczenie-zdrowotne/