Dom i wnetrze

Czy parasol ogrodowy czarny to dobry wybór?

Zaprojektowanie wygodnej strefy wypoczynkowej w ogrodzie czy na tarasie jest dzisiaj naprawdę proste. Nowoczesne meble ogrodowe są w zasięgu ręki, projektanci prześcigają się w propozycjach na niebanalne meble. Decydując o kupnie mebli, nie zapominajmy o parasolu ogrodowym. Parasol ogrodowy czarny to jedna z ciekawszych propozycji, która świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach ogrodowych.

Dlaczego warto postawić na parasol ogrodowy czarny?

Nowoczesne parasole ogrodowe zaskakują pod wieloma względami. Parasol ogrodowy czarny łączy świetne parametry techniczne, elegancki wygląd i wysoką funkcjonalność. Parasol taki zaprojektowany jest z myślą o łatwości jego użytkowania. Główna oś parasola to aluminium, na którego szczycie znajduje się obszerna czasza. Czasza takiego parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwa poliuretanu. Dzięki takim materiałom parasol chroni zarówno przed działaniem słońca, ale też niespodziewaną mżawką. Czasza nie nagrzewa się, więc w cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Warto zwrócić uwagę, że czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach – to jeden z wielu punktów regulacji, które pozwolą na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Parasol osadzony jest na ruchomej stopie, dzięki czemu można rotować konstrukcję.

Parasol ogrodowy czarny na wybranej podstawie

By móc wygodnie używać parasola, konieczna jest odpowiednia podstawa. Parasol ogrodowy czarny może być osadzony na podstawie do wkopania w ziemię – to podstawa wykonana z włókna szklanego. Drugą propozycją są podstawy z polerowanego kamienia – są one dostępne w kilku wariantach wagowych. Na tarasach sprawdzą się doskonale podstawy z kamienia z dodatkowymi hamulcami i kółkami. Parasol z taką podstawą bez trudu będzie można przesuwać po gładkiej powierzchni tarasu.

 

Previous ArticleNext Article
Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft live url https://beesafe.pl/porady/ile-sie-czeka-na-prawo-jazdy/