Ciekawe

Czwórka Kielichów – uważaj na stracone szanse

Czwórka Kielichów – uważaj na stracone szanse
W życiu trzeba się nauczyć wykorzystywać to, co daje nam los. Problem zaczyna się jednak, gdy owych darów od przeznaczenia nie zauważamy – właśnie o takich sytuacjach mówi Czwórka Kielichów. I przy okazji nakazuje nam czujność, by wyjątkowa okazja nie uciekła nam sprzed nosa.

Czwórka Kielichów – wykorzystaj to, co daje ci los

Ta niemożność zauważania szans i możliwości wiąże się w przypadku Czwórki Kielichów z uczuciem rezygnacji i zniechęcenia. Ta karta bardzo często pojawia się w momentach, gdy dopadło nas wrażenie beznadziejności, ciągle widzimy szklankę jako w połowie pustą, a nie w połowie pełną. Wszystko to sprawia, że brak nam motywacji do działania i naszej uwadze umyka to, co wartościowe i dobre. A mówiąc inaczej, nie potrafimy docenić tego, co mamy tuż pod nosem.

Czwórka Kielichów – związek na rozdrożu

Równocześnie Czwórka Kielichów, tak jak wszystkie Kielichy, odnosi się do sfery naszych emocji i uczuć. Jej pojawienie się w przypadku osób, które są w związku, sugeruje problemy – bardzo często z gatunku tych cichych i niemal niezauważalnych. Być może odsunęliście się od siebie i nawet tego nie zauważyliście? Gdzieś wyparowała radość pierwszego zauroczenia i nagle zauważasz, że wcale a wcale nie jesteś szczęśliwa? Dopadło cię uczucie niezadowolenia i zniechęcenia, bo w związku nie ma już tych emocji, co na samym początku.
Prawda jest taka, że większość związków przechodzi przez ten etap. Sporo osób odczuwa rozczarowanie, gdy już opadną pierwsze emocje, a z nosa znikną różowe okulary. Zderzenia z rzeczywistością bywają brutalne, ale warto pamiętać, że to nie musi oznaczać, że związek skazany jest na porażkę. Pojawienie się Czwórki Kielichów mówi właśnie o tym – warto docenić to, co mamy tuż obok siebie, a problemów nie traktować jako przeszkody, a motywację do działania.
Zanim jednak wyciągniesz wnioski, pamiętaj, że stawianie kart to nie tylko podręcznikowa wiedza. Liczy się nie tylko znaczenie pojedynczych kart, a całość układu ze wszystkimi jego niuansami – i to w połączeniu z emocjami i indywidualnymi doświadczeniami.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://beesafe.pl/porady/auto-miejskie-do-15-tys-zlotych/