Ciekawe

Atrakcje weselne – co wybrać, żeby nie przesadzić?

Atrakcje weselne - co wybrać, żeby nie przesadzić?Masz wrażenie, że wszystkie wesela są takie same? Na szczęście każda Młoda Para może zdecydować się na odrobinę indywidualizmu. Umożliwiają to różne atrakcje weselne. Które z nich warto wybrać, aby świetnie zabawić gości, a przy tym nie przesadzić?

Wypuszczanie motyli

Jeszcze kilka lat temu prawdziwym hitem na ślubach były gołębie, teraz zamieniono je na motyle. Niestety, ale koszt takiej atrakcji jest dosyć wysoki. Ceny zaczynają się od 1000 złotych i są zależne od gatunku oraz ilości wypuszczanych motyli. Jedno jest jednak pewne – wypuszczenie motyli po wyjściu z kościoła zwalnia od późniejszego sprzątania terenu, a dodatkowo wygląda naprawdę efektownie na zdjęciach.

Animator na szczudłach

Osoby chodzące na szczudłach kojarzą Ci się bardziej z cyrkiem? Zatrudnij na swoje wesele animatora w przebraniu anioła, a na pewno zmienisz zdanie! Taka osoba może prowadzić gości z kościoła do sali weselnej, rozdawać winietki czy też zabawiać dzieci. Przy tym obecność animatora nie jest popularną atrakcją, więc gwarantujesz sobie wybranie niebanalnego rozwiązania.

Pokazy barmańskie

Barman na ślubie? To doskonały pomysł! Szczególnie, jeżeli potrafi on wykonywać różne sztuczki barmańskie. Część par decyduje się na zorganizowanie jednego pokazu barmańskiego, ale co to za przyjemność dla gości patrzyć się przez kilka minut na barmana? Lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie osoby, która podczas przygotowywania drinków dla gości pokazuje sztuczki o różnych stopniu zaawansowania.

Pokaz malowania piaskiem

Pokaz malowania piaskiem to bardzo ciekawy, oryginalny sposób na przedstawienie historii narzeczonych. Artysta przy pomocy piasku i rzutnika pokaże wszystkim gościom, jak Para Młoda się poznała. Obok takiej atrakcji trudność przejść obojętnie!

Nie przesadzaj z ilością atrakcji!

Atrakcje weselne bywają naprawdę różnorodne i wiele par nie może zdecydować, które z nich wybrać. W rezultacie decydują się zarówno na wypuszczanie motyli, taniec we mgle, bańki mydlane, iluzjonistę, balony z helem, fotobudkę i jeszcze pokaz fajerwerków. W takiej sytuacji goście, zamiast usiąść i się doskonale bawić, będą biegać od jednej atrakcji do drugiej. Z takiego wydarzenia na pewno zapamiętają tylko chaos. Lepiej postawić na mniej atrakcji, ale zdecydować się na usługi wyższej jakości.

Previous ArticleNext Article
live url https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/