Motoryzacja

Assistance dla kierowcy – warto?

Pokaźna rzesza kierowców decyduje się poszerzyć obowiązkowe ubezpieczenie OC o autocasco chroniące samochód przed skutkami kradzieży, zniszczenia oraz uszkodzenia. Towarzystwa ubezpieczeniowe, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli pojazdów, dają swoim klientom możliwość wzbogacenia pakietu jeszcze o jedną polisę, czyli assistance. Co kryje się pod tym pojęciem? Czy warto zainwestować w tego typu usługę? Sprawdź!

Rozszerzone autocasco

Assistance jest dobrowolnym ubezpieczeniem (nie tylko komunikacyjnym, ale również mienia czy zdrowia), które zapewnia osobie ubezpieczonej konkretną pomoc. W przypadku polisy komunikacyjnej assistance jest rozszerzeniem pakietu AC. Dzięki niemu żadna nieprzewidziana, stresująca sytuacja na drodze nie wytrąci Cię z równowagi. W zależności od zapisów w umowie, assistance może obejmować na przykład pokrycie kosztów noclegu na  czas naprawy wozu, który zepsuł się z daleka od miejsca zamieszkania, bezpłatne holowanie, zorganizowanie naprawy uszkodzonego auta, otrzymanie samochodu zastępczego w razie kradzieży, a nawet pomoc przy wymianie koła.

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Wydaje Ci się, że wykupienie pełnego, bogatego pakietu ubezpieczeniowego jest sporym obciążeniem? Warto mieć świadomość, że wybór bogatszej opcji jest inwestycją w swoje bezpieczeństwo, komfort i pewność. Wbrew pozorom, znalezienie atrakcyjnej finansowo oferty nie musi być trudne. Zadanie wszystkim kierowcom znacznie ułatwi strona mfind.pl. Przejrzysta porównywarka w kilka sekund znajdzie dla Ciebie optymalną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wszelkie wątpliwości możesz rozwiać, kontaktując się z profesjonalnymi doradcami.

Previous ArticleNext Article
https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ live url https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/