SEARCH
Turystyka
0

Weekendowy pobyt na Podhalu

Weekendy w górach to idealna forma spędzania czasu dla całej rodziny. Możliwe jest odetchnięcie świeżym, górskim powietrzem, uprawianie aktywnej turystyki, odpoczęcie od zatłoczonego i zadymionego miasta. Pobyt w górach pozwoli naładować nasze wewnętrzne akumulatory oraz odpocząć od problemów związanych z pracą czy szkołą. Jak zaplanować taki weekend? Największym zainteresowaniem w kwestii gór cieszą się w […]

Weekendy w górach to idealna forma spędzania czasu dla całej rodziny. Możliwe jest odetchnięcie świeżym, górskim powietrzem, uprawianie aktywnej turystyki, odpoczęcie od zatłoczonego i zadymionego miasta. Pobyt w górach pozwoli naładować nasze wewnętrzne akumulatory oraz odpocząć od problemów związanych z pracą czy szkołą. Jak zaplanować taki weekend?

Największym zainteresowaniem w kwestii gór cieszą się w Polsce Tatry. To najwyższe pasmo górskie majestatycznie góruje nad miastami takimi jak Zakopane, Poronin czy Bukowina Tatrzańska. Pobyt w tych okolicach daje możliwość na atrakcyjne spędzanie czasu. W samym Zakopanem czeka na nas kolej linowa na Kasprowy Wierch, znane Krupówki, możliwość przespacerowania się po Dolinie Chochołowskiej. Jeśli jednak nie przepadamy za tłumami warto zatrzymać się w spokojnej Bukowinie, która słynie przede wszystkim z term.

Atrakcje w Bukowinie

Bukowina Tatrzańska oferuje bogatą bazę noclegową, liczne galerie oraz wystawy. Turyści mogą posilać się w karczmach i restauracjach serwujących lokalne przysmaki. Wokół Bukowiny rozciągają się liczne ścieżki piesze i rowerem, przez co okolicę można poznawać podczas kilkugodzinnego trekkingu.
Znajdź idealny nocleg dla siebie i swoich bliskich – bukowina tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
sofa rozkładana
Skórzana sofa – królowa salonu

Bez kompletu wypoczynkowego ciężko wyobrazić sobie wygodny salon. Podpowiadamy, gdzie sprawdzą się skórzane sofy i jak o nie dbać.

Zamknij