SEARCH
Turystyka
0

Podhale wiosną – nie tylko Zakopane

Wyjazd na Podhale kojarzy się przede wszystkim ze spacerami po Zakopanem. Turyści chętnie odwiedzają Krupówki, wjeżdżają koleją na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę, zaglądają do licznych karczm i restauracji. Warto jednak wiedzieć, że Podhale oferuje nam znacznie więcej atrakcji – warto mieć je na uwadze! Wyprawa na krokusy Wiosną olbrzymie rzesze ludzi wybierają się do dolin […]

Wyjazd na Podhale kojarzy się przede wszystkim ze spacerami po Zakopanem. Turyści chętnie odwiedzają Krupówki, wjeżdżają koleją na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę, zaglądają do licznych karczm i restauracji. Warto jednak wiedzieć, że Podhale oferuje nam znacznie więcej atrakcji – warto mieć je na uwadze!

Wyprawa na krokusy

Wiosną olbrzymie rzesze ludzi wybierają się do dolin tatrzańskich na podziwianie krokusów. Zazwyczaj największy ruch odnotowuje się na Dolinie Chochołowskiej i Kościeliskiej, znacznie mniej osób wędruje na Kalatówki. Jeśli zależy nam na ciszy i spokoju zaplanujmy wyprawę na krokusy w ciągu tygodnia – będzie zdecydowanie mniej ludzi, przez co z pewnością odpoczniemy od zgiełku.

Bukowina – z dala od hałasu i gwaru

Jeśli zależy nam na tym, aby nie przebywać stale w zatłoczonym Zakopanem warto zastanowić się nad pobytem w Poroninie czy w Bukowinie Tatrzańskiej. Szczególnie to ostatnie miasto ma wiele do zaoferowania – Bukowina słynie przede wszystkim ze wspaniałych term, z których korzystać mogą osoby w każdym wieku. Szukając komfortowego noclegu w dobrej cenie warto zajrzeć na stronę willamajerczyk.com. Oczywiście w mieście znajdziemy również liczne hotele i schroniska młodzieżowe. Podczas pobytu w Bukowinie warto wybrać się na dłuższy spacer szlakami pieszymi, ciągnącymi się daleko poza granice miasta.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Malowanie felg lakierem to sama przyjemność dla miłośników swoich aut
Malowanie felg lakierem to sama przyjemność dla miłośników swoich aut

Dla największych miłośników samochodów największą wartość stanowi samodzielna praca przy aucie. Wiele z takich osób w ogóle nie uznaje zlecania...

Zamknij