SEARCH
Dom i wnetrze
0

Ogród zupełnie do zakochania

Ogród,  w którym można się zakochać – w każdym sensie tego słowa. Czy możemy urządzić taki ogród u siebie, obok własnego domu? Oczywiście. Wystarczy tylko uruchomić nasze miłosne wizje i marzenia, a potem spróbować je powtórzyć w zwykłej przestrzeni. Inspirująca okaże się przeczytana książka lub obejrzany film. A może spróbujemy odtworzyć romantyczną scenę z naszego […]

Ogród zupełnie do zakochania
Ogród,  w którym można się zakochać – w każdym sensie tego słowa. Czy możemy urządzić taki ogród u siebie, obok własnego domu? Oczywiście. Wystarczy tylko uruchomić nasze miłosne wizje i marzenia, a potem spróbować je powtórzyć w zwykłej przestrzeni. Inspirująca okaże się przeczytana książka lub obejrzany film. A może spróbujemy odtworzyć romantyczną scenę z naszego życia? Romantyczna kolacja we dwoje pod pergolą? Oświadczyny pod gwiazdami w letnią noc, wyjętą jakby z Szekspira.

Romantyczny zakątek ogrodowy sprzyja wyznaniom

Doskonałym miejscem do stworzenia romantycznego zakątka jest patio. Wonne pnącza, chociażby klasyczne róże, które najpełniej wyrażają miłość. Subtelny motyw wodny. Szczególnie płynąca woda, łagodna strużka czy minimalistyczna fontanna, sprzyja szeptom i wyznaniom.

Kiedy na takim patio ustawimy meble metalowe do ogrodu, odtworzymy klimat paryskiej kawiarni. Wystarczy, że wieczorem zadbamy o olśniewające oświetlenie. Nie tylko lampy, ale także lampiony i świece, namalują nasz wieczorny obraz miłosny.

Szumiące łagodnie trawy ukołyszą nas i nastroją

Bardzo romantycznie zaprezentuje się łąka kwietna w naszym ogrodzie. Polne kwiaty wprowadzą do przestrzeni wdzięk i ponadczasową urodę. Szumiące trawy staną się dodatkowym źródłem relaksu i uspokojenia.

W romantycznej scenerii spełnią się wszystkie marzenia

W tak doskonale zaaranżowanym ogrodzie wszystko będzie sprzyjać miłości – kolor, zapach, dźwięki i światło. Możemy zaplanować w nim nawet najpiękniejsze wyznanie miłosne, także zaręczyny w blasku świec, przy ulubionej muzyce. Możemy przenieść kolację we dwoje w głąb ogrodu. Pomoże nam w tym szykowny baldachim ogrodowy, który ustawimy w wybranym przez nas miejscu. Stworzymy atmosferę jak ze snu.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwórz drzwi do magicznego świata gier komputerowych

Tworzenie wirtualnej rzeczywistości gier komputerowych jest pasjonującym wyzwaniem. Żeby stać się kreatorem świata gier, nie musisz kończyć specjalistycznych studiów. Wystarczy,...

Zamknij