SEARCH
Ciekawe
0

Magia wakacji przez cały rok

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Większość z nas ma już wszystko dopięte na ostatni guzik – urlop wpisany do kalendarza wielkimi literami, zabukowany lot i hotel, wszystkie niezbędne akcesoria przydatne na plaży czekają w szafie na wielki dzień pakowania. Nie zapomnij o jednej rzeczy, która sprawi, że wakacje będą naprawdę niezapomniane. Wakacyjne pamiątki Każdy z […]

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Większość z nas ma już wszystko dopięte na ostatni guzik – urlop wpisany do kalendarza wielkimi literami, zabukowany lot i hotel, wszystkie niezbędne akcesoria przydatne na plaży czekają w szafie na wielki dzień pakowania. Nie zapomnij o jednej rzeczy, która sprawi, że wakacje będą naprawdę niezapomniane.

Wakacyjne pamiątki

Każdy z nas przywozi z wakacji masę niepotrzebnych rzeczy. Wielka muszla czy szklana kula z zamkniętą w środku miejscową atrakcją prezentują się ładnie wśród innych figurek na straganie, jednak położone na kredensie w salonie tracą swój urok i nie pasują do domowej aranżacji. Warto więc racjonalnie podchodzić do kwestii zakupu pamiątek z wakacji i wybierać takie, które naprawdę będą cieszyć oko i pozwolą wrócić do słonecznych dni w chłodne, jesienne wieczory.

Rób zdjęcia!

Fotografowanie rzeczywistości to najlepszy sposób na zachowanie w pamięci żywych i barwnych wspomnień. Aby stworzyć wartościową kolekcję, wcale nie musisz posiadać profesjonalnego sprzętu ani szczególnych umiejętności. Do zrobienia rewelacyjnych ujęć wystarczy zazwyczaj porządny telefon!  Aparaty dobrych smartfonów dorównują jakością standardowym, cyfrowym aparatom fotograficznym. Mimo tego, że zaawansowana technika daje wiele możliwości, nie jest bezawaryjna.  Warto zadbać, aby zdjęcia nie przepadły w momencie uszkodzenia karty pamięci lub awarii komputera. Fotografie w tradycyjnej, namacalnej formie nie tylko przetrwają próbę czasu, ale również będą się zachwycająco prezentować. Na szczególną uwagę zasługują nowe wersje tradycyjnych albumów, czyli fotoksiążki. Na stornie http://www.cewe-fotoksiazka.pl/ stworzysz swoją własną, unikatową księgę wspomnień, dostosowaną do indywidualnych życzeń i preferencji.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowoczesna logistyka i przeładunek

W pełni nowoczesna logistyka wymaga kompleksowych rozwiązań i działań przeprowadzonych na różnych poziomach. Podstawą dla całego procesu sprawnego dostarczania towarów...

Zamknij