SEARCH
Dom i wnetrze
0

Kotły gazowe

Piec kondensacyjny z grzejnikami, w zasadzie jest on wybierany najczęściej. Zaprojektowanie instalacji o niższych parametrach często wiąże się z zakupem znacznie większych grzejników. Generalnie rzecz ujmując wówczas koszt inwestycji będzie większy, trzeba dobrze przekalkulować, czy będzie on opłacalny. Kondensacja w kotle będzie odbywała się przez cały sezon grzewczy. W Polsce, przy obecnych warunkach cenowych, niestety […]

Piec kondensacyjny z grzejnikami, w zasadzie jest on wybierany najczęściej. Zaprojektowanie instalacji o niższych parametrach często wiąże się z zakupem znacznie większych grzejników. Generalnie rzecz ujmując wówczas koszt inwestycji będzie większy, trzeba dobrze przekalkulować, czy będzie on opłacalny.

kominek salonKondensacja w kotle będzie odbywała się przez cały sezon grzewczy. W Polsce, przy obecnych warunkach cenowych, niestety nie zwróci się taki koszt. Wynika to z tego, że w instalacjach posiadających temperaturę nie przekraczającą 75 stopni Celsjusza, a właśnie takie kotły gazowe niekondensacyjne obecnie się projektuje, kondensacja będzie zachodziła przez ponad 90 procent czasu, przez wzgląd na utrzymanie w kotle niskiej temperatury.

Jednakże, w czasie ostrych mrozów, kocioł kondensacyjny jest w stanie zasilić instalację wodną o temperaturze tak samo wysokiej jak kotły gazowe niekondensacyjne.

Kotły gazowe niekondensacyjne można znaleźć w sklepie zawszecieplo.pl, każdy klient na pewno znajdzie dla swojego domu idealne rozwiązanie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia montażu gratis na Śląsku.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jakie ogrzewanie będzie idealne dla domu?

Kotły gazowe są innowacyjnym sposobem na zapewnienie ciepła w swoim mieszkaniu z centralnym ogrzewaniem. Nie dość że są łatwe w...

Zamknij