SEARCH
Ciekawe
0

Jak uniknąć stresu przed ślubem?

Przygotowania do ślubu i wesela mogą być powodem poważnych nerwów, jednak istnieją sposoby na poradzenie sobie z przedślubnym stresem. Warto z nich skorzystać, aby zachować zdrowie i urodę, oraz móc w pełni cieszyć się z uroczystości. Zrezygnuj z niepotrzebnych usług Obecnie przygotowania do ślubu najczęściej trwają około roku, a sama uroczystość jest planowana z dużym […]

wedding-756269_1280Przygotowania do ślubu i wesela mogą być powodem poważnych nerwów, jednak istnieją sposoby na poradzenie sobie z przedślubnym stresem. Warto z nich skorzystać, aby zachować zdrowie i urodę, oraz móc w pełni cieszyć się z uroczystości.

Zrezygnuj z niepotrzebnych usług

Obecnie przygotowania do ślubu najczęściej trwają około roku, a sama uroczystość jest planowana z dużym wyprzedzeniem. Niestety im więcej czasu mamy, tym bardziej rozbudowany jest grafik atrakcji, wiąże się to z większą ilością pracy oraz stresem. Przy tak dużej ilości spraw, których trzeba dopilnować, bardzo trudno zachować spokój i przestać się martwić.

Pierwszym krokiem w odzyskaniu wewnętrznej równowagi będzie ponowne przemyślenie wszystkich zadań zaplanowanych z okazji ślubu i wesela. Następnie warto wykreślić około jednej trzeciej pozycji z listy, czyli wszystkiego, co owszem może być fajne, ale nie jest niezbędne.

Na chwilę zapomnij o wszystkim i głęboko odetchnij

Warto wiedzieć, że nerwy bardzo źle wpływają na zdrowie oraz urodę, a przecież i bez ślubnych przygotowań we współczesnym życiu nie można zupełnie uniknąć stresu. To jak się będziemy czuć wpłynie w znaczący sposób na to jak zaprezentujemy się na ślubnej fotografii (przeczytaj też poradnik – idealne zdjęcia ślubne).

Dobrym pomysłem będzie nauczenie się sposobu na rozładowanie stresu, oraz wspomagania organizmu suplementami diety jak witaminy z grupy B i magnez.

Daj sobie czas na krótki, przedślubny wypoczynek, zmiana otoczenia i nowe wrażenia pomogą zapomnieć o nagromadzonych problemach.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapomniane kalendarze

Już jakiś czas temu przekonałam się na nowo do kalendarzy w wersji papierowej. Okazuje się, że nawet w dobie smartfonowych...

Zamknij