SEARCH
Dom i wnetrze
0

Eleganckie fotele w domu – zapewnij sobie komfort!

Fotele coraz częściej stanowią centralne miejsce w salonach, sypialniach czy domowych biblioteczkach – kojarzone są z wysoką wygodą, komfortem oraz nierzadko: z oryginalnym designem. Współcześnie fotele wracają do łask i są chętnie zestawiane z innymi meblami, niekoniecznie z tej samej serii. Jak przy pomocy fotela stworzyć nietuzinkowe i modne wnętrze? Inspiracji na oryginalne fotele możemy […]

Fotele coraz częściej stanowią centralne miejsce w salonach, sypialniach czy domowych biblioteczkach – kojarzone są z wysoką wygodą, komfortem oraz nierzadko: z oryginalnym designem. Współcześnie fotele wracają do łask i są chętnie zestawiane z innymi meblami, niekoniecznie z tej samej serii. Jak przy pomocy fotela stworzyć nietuzinkowe i modne wnętrze? Inspiracji na oryginalne fotele możemy szukać w pismach wnętrzarskich oraz portalach poświęconych dekorowaniu wnętrz.

Wygodnie i komfortowo!

Z pewnością najmodniejsze są obecnie fotele wzorowane na stylistyce przełomu XIX i XX wieku. Posiadają one wysokie oparcia oraz podłokietniki, a całość obita jest miękkim materiałem w jednolitym kolorze. Takie fotele doskonale sprawdzają się kiedy pragniemy wygodnie oglądać telewizję czy tez czytać książkę. Fotele takie możemy także łączyć z prostymi sofami w stonowanym kolorze – wspólnie stworzą idealny duet! Wygodne fotele z pewnością zajmują nieco miejsca, jednak posiadając nieco więcej przestrzeni powinniśmy zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.

Fotele mogą być również dodatkowo pikowane czy ozdabiane oryginalnymi elementami. Fotele z kołatką z pewnością uzupełnią każdy salon i nadadzą mu wyjątkowego wyglądu.

Udostępnij:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

Autor MegaNews

Jest 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Przeczytaj poprzedni wpis:
Korzystanie z biur podróży – co warto wiedzieć?
Korzystanie z biur podróży – co warto wiedzieć?

Coraz więcej Polaków decyduje się na skorzystanie z biur podróży. Decyzja o wykupieniu wycieczki wiąże się zazwyczaj z niechęcią do...

Zamknij